Adventní výlet do Starého Města pražského

Ve čtvrtek 7. prosince se vydáme za vánoční atmosférou Prahy.
Adventní výlet do Starého Města pražského

V rámci tohoto výletu zavítáme na Karlův most a Kampu, prohlédneme si betlémy a abychom využitli tento předvánoční čas smysluplně, tak navštívíme i Muzeum hudby na Malé Straně, kde máme zajištěnou hudeb­ně-pohybovou dílnu s prvky dramatiky, která má za cíl dětem zprostředkovat především radost ze společného muzicírování a tvoření na téma Staré pověsti české. Nebojácný Šemík nás přenese za hradby Vyšehradu a přichystáme i slavnou svatbu Libuše a Přemysla. Na chvíli se ponoříme do dávných věků naší minulosti a možná i zjistíme, v čem jsme si podobní a v čem odlišní. 

Přidáno 7. 12. 2023, autor: Správce webu

Loga projektů a partnerů

Rodiče vítáni
Školka v pohybu
Ovoce, zelenina a mléko do škol
OP JAK
Národní plán obnovy
Women for women
Etela
Brdy Vltava
Se Sokolem do života