Beseda s paní spisovatelkou

Ve čtvrtek 9. května navštíví naši školu paní spisovatelka Michaela Fišarová.
Beseda s paní spisovatelkou

Máme se na co těšit. Čeká nás totiž inspirující setkání s významnou spisovatelkou dětských knih, která spolupracuje s nakladatelstvím Albatros.

Cílem tohoto setkání je přiblížit dětem kouzelný svět literatury, podnítit jejich zájem o čtení a ukázat jim, jakým způsobem se rodí kniha od první myšlenky až po její finální podobu v rukou čtenářů.

Paní spisovatelka, která je autorkou řady oblíbených dětských příběhů, nám poskytne exkluzivní pohled do zákulisí tvorby literárních děl. Prozradí nám, odkud čerpá inspiraci pro své postavy a příběhy, jak probíhá proces psaní a jaké kroky vedou od nápadu k hotové knize na pultech knihkupectví.

Navíc máme jedinečnou příležitost zažít, jak ožívají postavy z jejích knih, protože jeden ze svých oblíbených příběhů nám paní spisovatelka ve spolupráci s hercem a moderátorem Miroslavem Reilem  zdramatizuje. Tato interaktivní část besedy nám umožní nejen poslouchat, ale i zažít příběh v plné barevnosti a dynamice.

Toto setkání je skvělou příležitostí dozvědět se více o práci spisovatele nebo si prostě jen užít příjemné chvíle ve společnosti zajímavého vypravěče. 

Přidáno 9. 5. 2024, autor: Správce webu

Loga projektů a partnerů

Ovoce, zelenina a mléko do škol
OP JAK
Národní plán obnovy
Women for women
Etela
Brdy Vltava