DIGITALIZUJEME ŠKOLU – REALIZACE INVESTICE NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY – KOMPONENTA 3.1

V rámci komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace investice přispívá na vybavení žáků digitálními technologiemi pro rozvoj jejich informatického myšlení a digitálních kompetencí a na prevenci digitální propasti.

Cílem prevence digitální propasti je zpřístupnění mobilních digitálních technologií pro znevýhodněné žáky a zabránění jejich digitálnímu vyloučení (tzv. digitální propasti).MŠMT s využitím Národního plánu obnovy poskytlo naší škole finanční prostředky na mobilní digitální technologie pro vytvoření tzv. mobiliáře, ze kterého budeme moci  znevýhodněným žákům zapůjčovat základní digitální vybavení.

Leták

Leták 2