Návštěva interaktivní výstavy na Zámku Dobříš

Na pátek 7. června máme naplánovánu společnou exkurzi s dětmi z MŠ i ZŠ na Zámek Dobříš.
Návštěva interaktivní výstavy na  Zámku Dobříš

Rádi bychom Vás informovali o plánované exkurzi, která se uskuteční v pátek 7. června. Děti z naší mateřské a základní školy  navštíví Zámek Dobříš. Program bude zahrnovat návštěvu dvou interaktivních výstav: "Tajuplný les" a "Voda a život". Tyto výstavy jsou navrženy tak, aby byly poučné a zároveň zábavné pro děti všech věkových kategorií.

Kromě toho se těšíme na prohlídku galerie Emilie a Zdeňka Milerových, kde na nás čeká průřez tvorbou pana Zdeňka Milera. Děti jistě potěší setkání s postavičkami krtečka a jeho kamarádů, které budou součástí herního koutku v zámecké Oranžerii.

Na závěr exkurze se děti budou moci pokochat krásami kvetoucího Francouzského parku, který nabízí nádherné prostředí pro relaxaci i poučení o historii a botanice.

Těšíme se, že si naši žáci tento kultivující a zábavný výlet krásně užijí. 

Děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na společné dobrodružství!

Přidáno 7. 6. 2024, autor: Správce webu

Loga projektů a partnerů

Rodiče vítáni
Ovoce, zelenina a mléko do škol
OP JAK
Národní plán obnovy
Women for women
Etela
Brdy Vltava
Se Sokolem do života