Jak pan Zdravíčko vyhnal bacily

Od 8. 1. do 30. 1. se můžete těšit na veselého doktora pana Zdravíčka.
 Jak pan Zdravíčko vyhnal bacily

Pan doktor Zdravíčko bude bojovat s Rámusákem, Opuchlíkem, Tesklivkou, Pupínkem, Ucpávkou, Zoubkožroutem, Všivákovou a Slizounem. Můžete se těšit na různé aktivity. Poslechnete si legrační příběhy o bacilech. Naučíte se spousty pohybových her s říkankami, dozvíte se zajímavosti o lidském těle, jak se chránit před nemocemi a posilovat svoje zdraví. Na  zahrádce pomocí sportovního náčiní budete trénovat a rozvíjet pohybové dovednosti. Čeká vás také skupinová práce, zaměřená na spolupráci a respektování odlišností u vašich kamarádů.         

Přidáno 8. 1. 2024, autor: Veronika Procházková

Loga projektů a partnerů

Rodiče vítáni
Školka v pohybu
Ovoce, zelenina a mléko do škol
OP JAK
Národní plán obnovy
Women for women
Etela
Brdy Vltava
Se Sokolem do života