Projektový den Vánoce

Ve středu si s dětmi uděláme projektový den, zaměřený na naše i zahraniční vánoční tradice.
Projektový den Vánoce

Děti si vyzkouší, jak se věští budoucnost pouštěním lodiček, hodí si střevícem, rozkrojí jablíčko a vyluští řadu zábavných kvízů. Povíme si, jak se slaví Vánoce u našich sousedů, kdo přináší dárky dětem v Norsku nebo v Itálii a zazpíváme si vánoční koledy u stromečku. Nebude chybět ani pletení a pečení vánočky a výroba přáníčka pro rodiče či prarodiče.

Tento projekt uskutečňujeme díky prostředkům z dotačního programu OP JAK Šablony ZŠMŠ Rosovice v rámci Inovativního vzdělávání účastníků zájmového vzdělávání v ŠD/ŠK s reg. číslem projektu CZ.02.02.XX/00/22_002/0005193.

Přidáno 20. 12. 2023, autor: Správce webu

Loga projektů a partnerů

Rodiče vítáni
Školka v pohybu
Ovoce, zelenina a mléko do škol
OP JAK
Národní plán obnovy
Women for women
Etela
Brdy Vltava
Se Sokolem do života