Projektový den Zimní sporty

Ve středu 10. ledna si v rámci projektového dne zasportujeme a zasoutěžíme.
Projektový den Zimní sporty

Projektový den bude zaměřený na nejrůznější zimní sporty. Při čtení s porozuměním se žáci dozví řadu zajímavostí z historie sportovních her, proběhnou se při diktátu, naučí se názvy sportů v angličtině a vyřeší několik zábavných matematických úkolů. Venku pak bude probíhat sportovní klání v oblíbených disciplínách. 

Tento projektový den uskutečňujeme díky prostředkům z dotačního programu OP JAK Šablony ZŠMŠ Rosovice v rámci Inovativního vzdělávání účastníků zájmového vzdělávání v ŠD/ŠK s reg. číslem projektu CZ.02.02.XX/00/22_002/0005193.

Přidáno 10. 1. 2024, autor: Správce webu

Loga projektů a partnerů

Rodiče vítáni
Školka v pohybu
Ovoce, zelenina a mléko do škol
OP JAK
Národní plán obnovy
Women for women
Etela
Brdy Vltava
Se Sokolem do života