Provoz MŠ

Provozní doba MŠ

Pondělí až pátek 6:30 - 16:30 hodin

Kapacita MŠ

Máme jednu heterogenní třídu, ve které se vzdělává max. 25 dětí ve věku od 3 do 6 let.

Komunikační kanály

K zajištění plynulé a efektivní komunikace se školou můžete využívat:

1. Školní stránky www.zsrosovice.cz, které pravidelně aktualizujeme, abyste měli vždy k dispozici nejnovější informace a kam nám můžete rovněž napsat.

2. Aplikaci Škola OnLine , která vám umožní snadno a rychle zasílat omluvy za nepřítomnost vašeho dítěte a sledovat důležité informace týkající se vzdělávacího procesu. Aplikaci můžete stáhnout a instalovat do vašeho mobilního telefonu nebo tabletu, což vám umožní udržovat kontakt se školou kdekoli a kdykoli.

3. Osobní konzultace s paní učitelkami i vedením školy kdykoli po předchozí domluvě.

4. Telefonické konzultace na tel. čísle  604 259 960.

Prosíme všechny rodiče, aby využívali tyto nástroje pro komunikaci s naší školou. Je to nejefektivnější způsob, jak zajistit, že budete včas informováni o všem, co se týká vašeho dítěte a školních aktivit.

Výše úplaty v MŠ

Výše úplaty za předškolní vzdělávání v mateřské škole je stanovena s účinností od 1. září 2023 do 31. srpna 2024 takto:
1. Neomezená celodenní docházka 300,- Kč
2. Půldenní docházka 200,- Kč.
Děti, které plní povinné předškolní vzdělávání a děti s OŠD, mají docházku zdarma (novela ŠZ z roku 2016).

Způsob úplaty v MŠ

Stravné a neinvestiční poplatky za MŠ a ŠD se budou od 1.9.2023 vybírat pouze bezhotovostně, formou inkasa. Je proto nutné vytvořit si na svém účtu souhlas s inkasem ve prospěch účtu naší školy, tedy ZŠ a MŠ Rosovice, č.ú. 524125349/0800 vždy k 5. dni v daném měsíci.

Na stejný účet budou bezhotovostně hrazeny i ostatní platby (za školní akce apod.)

Způsob přihlašování a odhlašování obědů:

Strava se od 1.9.2023 odhlašuje  přes internetovou aplikaci Strava.cz a to nejpozději jeden den předem. V případě nemoci je možné si první den oběd pro děti vyzvednout.

Pro možnost odhlašování obědů je nutno si v mobilu nebo na počítači nainstalovat aplikaci Strava.cz a zadat přihlašovací údaje:

Vstup do aplikace strava: https://strava.cz/strava/

Do políčka Výběr jídelny zadejte prosím číslo: 1321

Uživatel - zadejte jméno a příjmení dítěte ve formátu: jmenoprijmeni (pavelnovak)

Heslo je jedinečné číslo, přidělené systémem a toto číslo získáte od vedoucí školní jídelny na začátku školního roku.

Přidáno 24. 4. 2024, autor: Správce webu