Úspěchy našich žáků

V březnu jsme se zapojili do mezinárodně koordinované soutěže Matematický klokan. V dubnu pak následovalo testování Scio u žáků 3. a 5. ročníků.
Úspěchy našich žáků

V okresním kole Matematického klokana se i přes velikou konkurenci žáků z 30 škol a celkem 1 570 soutěžících v kategorii Cvrček naše tři žákyně umístily  na velice pěkném 3., 4. a 5. místě.

Gratulujeme proto Vilmičce Klusové, Adélce Rampové a Vikince Vitáskové.

V kategorii Klokánek dosáhl nejlepšího umístění Filip Hanuš, který skončil na krásném 11. místě.

Tím ale naše radost nekončí. I ve Scio testech se prokázaly vynikající znalosti našich žáků.

V pátém ročníku všichni testovaní získali požadovanou úroveň znalostí v anglickém jazyce A 1 a navíc polovina z nich obdržela dokonce úroveň A2, která odpovídá výstupům požadovaným pro žáky 9. ročníku! I v ostatních předmětech byly výsledky páťáků velmi pěkné a to nás všechny moc těší.

Třetí ročník se rovněž nenechal zahanbit, viz tabulka výsledků:

Všem úspěšným řešitelům blahopřejeme smiley.

Přidáno 19. 4. 2024, autor: Správce webu