Důležitá sdělení

ŠKOLA V PŘÍRODĚ

Milí rodiče,

podařilo se nám zajistit termín na ŠKOLU V PŘÍRODĚ v rekreačním zařízení na Staré Živohošti ve zděné budově Typografie (viz odkaz: Rekreační a školící středisko Stará Živohošť (starazivohost.cz), a to od 15. do 19. dubna 2024. Cena za pobyt a stravu, včetně dopravy činí 2800 Kč. Částku prosím uhraďte do 31.3. 2024  na účet školy a do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení žáka. Protože potřebujeme s předstihem znát přesný počet dětí, které se tohoto pobytu zúčastní, prosíme o vyplnění závazné přihlášky. Můžete si ji společně s dalšími dokumenty stáhnout v záložce FORMULÁŘE, případně ji rádi dáme dětem vytištěnou ve škole. Nejpozději do středy 15.11. prosíme o její vyplnění a odevzdání. Děkujeme Vám za spolupráci.

PLAVECKÝ VÝCVIK od 7. února do 10. dubna 2024 / každou středu na plaveckém stadionu v  Příbrami.

Vážení a milí rodiče.

Rádi bychom Vám poskytovali více informací o dění a aktivitách probíhajících na naší škole. Jako vhodný nástroj se nám jeví využití Instagramu, kam je možné vkládat krátká videa a fotky, abyste se mohli potěšit tím, jak si děti ve škole užívají nejrůznější činnosti. Vyhnete se tak opakujícím se otázkám, co bylo dneska ve škole a ve školce :) Instagram budou společně spravovat Markéta Gregorková s Hankou Rejlkovou. K tomu abychom mohli Instagram spustit potřebujeme Váš souhlas, který vkládám do Formulářů a zároveň jej dnes od nás vytištěný obdrží všechny děti v MŠ i v ZŠ. V případě jakýchkoli dotazů se na nás samozřejmě můžete obrátit. Pokud obdržíme Váš souhlas, Instagram zprovozníme a pošleme Vám odkaz na instagramový profil.

Děkujeme :)

Přidáno 15. 9. 2023, autor: J4W Admin