Veselé hrátky s lesními zvířátky

Projektové dny od 11. do 22. září na téma Lesní zvířata a jejich přirozené prostředí.
Veselé hrátky s lesními zvířátky

Máme tady podzim a lesní zvířátka se již připravují na zimu. Školní družina si proto pro Vás připravila ve formě projektových dnů naplněné zábavnými aktivitami, díky kterým se dozvíte řadu zajímavostí z prostředí lesa a jeho obyvatel. Čekají Vás činnosti ve škole i mimo školu za využití materiálů z projektu Les ve škole na téma:

  • čtenářská gramotnost
  • matematická gramotnost
  • přírodovědné a technické vzdělávání
  • evvo a vzdělávání pro udržitelný rozvoj
  • wellbeing a psychohygiena.

Tyto projektové dny můžeme uskutečnit díky prostředkům z dotačního programu OP JAK Šablony ZŠMŠ Rosovice v rámci Inovativního vzdělávání účastníků zájmového vzdělávání v ŠD/ŠK s reg. číslem projektu CZ.02.02.XX/00/22_002/0005193.

 

 

 

 

Přidáno 11. 9. 2023, autor: Správce webu

Loga projektů a partnerů

Rodiče vítáni
Školka v pohybu
Ovoce, zelenina a mléko do škol
OP JAK
Národní plán obnovy
Women for women
Etela
Brdy Vltava
Se Sokolem do života