Výukový program Včelka

V předvánočním týdnu zavítá do naší školy pan včelař.
Výukový program Včelka

Seznámí nás s tajuplným životem včel, ochutnáme med, prohlédneme si model včely, včelařské náčiní i prosklený úl s živými včelkami. Každý si odlije pomocí dřevěné formy vlastní svíčku ze včelího vosku a vytvoříme si tak krásnou vánoční atmosféru naplněnou vůní medu. 

Tento projekt můžeme uskutečnit díky prostředkům z dotačního programu OP JAK Šablony ZŠMŠ Rosovice v rámci Inovativního vzdělávání účastníků zájmového vzdělávání v ŠD/ŠK s reg. číslem projektu CZ.02.02.XX/00/22_002/0005193.

Přidáno 18. 12. 2023, autor: Správce webu

Loga projektů a partnerů

Rodiče vítáni
Školka v pohybu
Ovoce, zelenina a mléko do škol
OP JAK
Národní plán obnovy
Women for women
Etela
Brdy Vltava
Se Sokolem do života