Školka v pohybu

 Zajímá Vás, co to je pohybová školka a jak ji poznáte?

Každá školka, která je zapojená v celorepublikovém projektu získává certifikovanou značku, kterou naleznete nalepenou na dveřích školy. 

Paní učitelky z naší školky prochází pravidelným školením v různých pohybových oblastech v délce 40 hodin. S dětmi se ve školce cvičí dětská jóga, probíhá všestranná pohybová příprava, nechybí taneční oblast, která obsahuje i dramatické prvky a improvizační techniky. Paní učitelky byly proškoleny v oblasti zdravotní tělesné výchovy s prvky fyzioterapie. Všechny tyto aktivity jsou propojeny do vzdělávacích témat během roku.

Celý projekt vychází z letitých zkušeností z 1.mateřské pohybové školky. Spojujeme pohyb s vzdělávací nabídkou dle RVP PV a to vše hravou zážitkovou formou pro malé neposedy. 

Certifikát

Přidáno 23. 4. 2024, autor: Správce webu

Loga projektů a partnerů

Rodiče vítáni
Školka v pohybu
Ovoce, zelenina a mléko do škol
OP JAK
Národní plán obnovy
Women for women
Etela
Brdy Vltava
Se Sokolem do života